مستردیباگ

فروشگاه مستر دیباگ

تزریق تکنولوژی به زندگی شما…

فروشگاه مستر دیباگ

تزریق تکنولوژی به زندگی شما…

ماژول جدید HTC برای هدست واقعیت مجازی به زودی عرضه خواهد شد. این سیستم می تواند حرکات لب کاربر را پایش کرده و سپس آواتارهای واقع گرایانه تولید کند.

HTC  قابلیت جدیدی را برای هدست های واقعیت مجازی عرضه خواهد کرد. این کمپانی قرار است درآینده جزئیات بیشتری را در رابطه با این ماژول ها و یا سخت افزارهای مربوط به آنکه شامل سیستم پایش حرکات لب است را معرفی کند.

طی تصاویر منتشر شده توسط HTC در حساب کاربری این شرکت در توییتر لولای معرفی شده به کاربران به یک ماژول پایش حرکات لب مجهز است که پیش از این در کنفرانس توسعه دهندگان بازی در سال ۲۰۱۹ توسط این شرکت معرفی شده بود. در ابتدا تصاویر لولا قابل فهم بنوده اما پس از آن کاربران توییتر متوجه ارتباط این تصاویر به ماژول مورد نظر شدند.

در سال ۲۰۱۹ و در کنفرانس توسعه دهندگان بازی HTC ماژول مورد نظر را معرفی کرده بود و در آن زمان اعلام کرد این موضوع تنها برای تحقیقات و آزمایش مورد استفاده قرار می‌گیرد. ماژول پایش حرکات لب در کنار سیستم ردیابی چشم می تواند به طور کامل حرکات صورت را در دنیای واقعیت مجازی رهگیری کند. برخی از توسعه دهندگان نیز پس از آن اعلام کردند توانستند به این سیستم ردیاب حرکات لب دست پیدا کرده و ویدئوهایی از آن نیز منتشرکردند.

ماژول های پایش دست، صورت و چشم سیستم هایی برای طبیعی تر نشان دادن حرکات در آواتار ها بودند و در دنیای واقعیت مجازی از اهمیت بالایی برخوردارند بر روی تمامی هدست های تولید شده توسط HTC امکان پایش حرکات دست وجود دارد. اما ماژول های مربوط به پایش چهره در واقعیت مجازی بسیار با ارزش تر است. در حال حاضر اچ‌تی‌سی هنوز عرضه ماژولها را به طور رسمی تایید نکرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.